^ Back to Top
facebook

Komunikaty

Zakończenie roku szkolnego

DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI PAŃSTWO

Ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania placówek oświatowych w związku z Covid -19 nie będzie uroczystego apelu podsumowującego rok szkolny 2019/2020, ograniczymy się jedynie do wydania w dniu 26.06.2020 (piątek) świadectw naszym absolwentom tj. uczniom klas 8a, 8b oraz 2 B (zawodowej). Rozdanie świadectw odbywać się będzie w określonych godzinach:

----- klasa 8b – godz. 8:00

----- klasa 8a – godz. 9:00

----- klasa 2z – godz. 10:00

Uczniowie pozostałych klas (tj. 6a, 7a, 7b oraz I zawodowe) mogą odebrać swoje świadectwa w dniu 29.06.2020 (poniedziałek) w sekretariacie w godz. 8:00 – 14:00. Tym, którym nie uda się odebrać tego dnia, świadectwa będą czekały na odbiór w dogodnym dla Was czasie w godzinach pracy sekretariatu. 

PRZYPOMINAM O ROZLICZENIU SIĘ TZW. OBIEGÓWKI, KTÓRA JEST KONIECZNOŚCIĄ. 

Dla przypomnienia – do szkoły przychodzą uczniowie zdrowi, nie objęci kwarantanną, wyposażeni w środki ochrony osobistej (w maseczki), uczniowie zachowują bezpieczny dystans społeczny, nie gromadzą się w większych grupach na terenie placówki.

CHCIAŁABYM W IMIENIU WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW PEDAGOGICZNYCH PODZIĘKOWAĆ UCZNIOM, ICH RODZICOM/OPIEKUNOM PRAWNYM ZA TEN ROK SZKOLNY, ŻE DOTRWALIŚMY DO KOŃCA, ŻE WSPÓLNYMI SIŁAMI DALIŚMY RADĘ W TYM JAKŻE TRUDNYM DLA NAS WSZYSTKICH OKRESIE